Er staan behoorlijk wat conceptfoto’s en -video’s op het internet, maar ze zijn allemaal wat statisch vormgegeven. SET Solution pakt het anders aan en showt een iPhone 6 reclamefilmpje zoals Apple hem had kunnen maken.
Lees verder na de advertentie.
In de video zien we een man die uitkijkt op een mooie omgeving. Om zijn uitzicht vast te leggen, pakt hij zijn iPhone 6 uit zijn zak. Meteen opvallend is dat het toestel aan de forse kant is, wat aansluit bij de geruchten dat Apple de nieuwe iPhone uitbrengt in de formaten 4,7 inch en 5,5 inch.
In het filmpje loopt het scherm door tot aan de randen van het toestel. Dankzij het grote scherm is ruimte voor maar liefst 24 icoontjes.
Het iPhone 6 reclamefilmpje toont in korte shots de achterkant van het toestel. SET Solution gaat er vanuit dat die uit één stuk aluminium bestaat, zonder onderbrekingen voor de antenne.
Het delen van bestanden zou op een geheel nieuwe manier gebeuren op de iPhone 6. In de video is te zien hoe twee toestellen naast elkaar liggen. Vervolgens kun je foto’s over het ene scherm naar het andere slepen.
iPhone 6 reclamefilmpje werd gebaseerd op geruchten
SET Solution bedacht eveneens een slogan waar ze hun iPhone 6 reclamefilmpje mee afsluiten: “Do everything, everywhere, in the best way.” Het bedrijf hoopt met deze video de sfeer van Apple te benaderen door het simpel, strak en stijlvol te houden. Voor het design van de iPhone 6 heeft SET Solution zich laten inspireren door de meest realistische geruchten op het web.
Geruchten dat de iPhone 6 een gebogen scherm krijgt, wordt in deze video niet meegenomen. Vorige week werd nog bekend dat Apple momenteel saffier naar China verscheept. Deze kristalsoort zou Gorilla Glass gaan vervangen voor het scherm. Saffieren schermen zijn veel sterker en krasbestendiger dan Gorilla Glass.
→ Check ook onze iPhone 6 round-up met alles wat we tot nu toe weten!
Lees meer iPhone 6 nieuws
- Nederlandse claim gestart tegen Apple: ‘Jullie hebben iPhones trager gemaakt!’ (24-4-2024)
- iPhones met opzet trager gemaakt: schadevergoedingen tot 900 euro (10-1-2024)
- Dit is de populairste telefoon ooit (en nee, het is geen iPhone) (4-1-2024)
- Opvallend: Apple brengt na vijf jaar nog steeds iOS 12-update uit (26-1-2023)
- CoronaMelder-app nu ook beschikbaar voor iPhone 5S en iPhone 6 (25-2-2021)