Vandaag is de vierde game in de Papi-serie uitgekomen: PapiJump+, een uitgebreide versie van PapiJump, de bedoeling van het spel is om Mr. Papi zo hoog mogelijk te laten komen.
Lees verder na de advertentie.
Wat is er nieuw
In PapiJump+ kun je kiezen uit verschillende levels:
Normal: Hetzelfde als PapiJump
Hard: Moeilijkere versie van PapiJump
Fall: Als je een van de platformen raakt, valt deze naar beneden
Touch: Besturing met je vingers
Right: PapiJump, alleen dan naar rechts, ook zullen de platformen vallen als je ze raakt
Move: De platformen bewegen
Down: De PapiRiver versie van PapiJump
Enemy: Er zijn tegenstanders in het spel, deze kun je doden door middel van vuurballen
Al met al genoeg mogelijkheden. Wat ook nieuw is, is dat je niet meer via het internet je scores hoeft door te geven, dit gaat nu intern. Wil je ze toevoegen aan de high score dan moet dat nog wel via Safari
Instellingen
Ook heb je in PapiJump+ de mogelijkheid om van alles in te stellen: Je kunt de achtergrond kleur veranderen, het volume beheren, en er is een mogelijkheid tot kalibreren, zodat je het spel ook in een andere houding kunt spelen.
Minpunten
Normaal als wij reviewen, vinden wij minpunten… Maar bij deze applicatie is dat niet het geval!
Conclusie
Als je houd van de PapiJump, en wel wat behoefte aan uitdaging hebt, dan is deze game wat voor jou. Zeker door de uitgebreide mogelijkheden, en de vele levels… Ook aan de prijs zal het niet liggen.
PapiJump+
Downloaden: App Store
Prijs: €0.79
Cijfer: 8.5