Eén van de basisfuncties op mobiele telefoons is vaak net als filmen ook wel geluid opnemen. Jammer genoeg bevat de iPhone van zichzelf deze functies niet, maar kunnen we dankzij de App Store de functies in ieder geval wel uitbreiden.
Filmen komt hopelijk nog, maar geluid opnemen kan intussen al, namelijk met de applicatie Remote.
Over Recorder valt niet zo heel veel te vertellen, behalve dan dat hij natuurlijk geluid kan opnemen. Het interface is erg simpel, maar ziet er goed uit. Er is een grote rode knop met de tekst ‘Record’, en een knopje Edit. Door op de rode knop te drukken kun je geluid opnemen, zonder tijdslimiet (tenzij je geheugen vol komt te zitten, natuurlijk). Vervolgens kun je deze beluisteren, hernoemen, of mailen.
Lees verder na de advertentie.


Gelukkig valt de prijs ook reuze mee, namelijk €0,79 of $0,99, maar goed, hij heeft ook maar een gemiddelde van 2 sterren. Het geluid zou te dof zijn, maar hopelijk wordt dat in toekomstige updates verholpen.
Ga direct naar de App Store.
Via: iPhoneBuzz