In navolging van Autoscout24 heeft ook occasion-website AutoTrack een app uitgebracht in de App Store. Deze is gratis te downloaden voor de iPhone.
Lees verder na de advertentie.
Dankzij de AutoTrack-app is het niet meer nodig om te klooien met de mobiele zoektocht in de zoektocht naar de auto van je dromen. De app heeft een supersimpel design met bovenin drie tabbladen om te zoeken, je zoekopdrachten in te zien en je favorieten te bekijken. Die laatste twee opties kun je echter alleen gebruiken als je bent ingelogd.
In totaal bevat de AutoTrack-app circa 174.300 auto’s waaruit je een keuze kunt maken door te filteren op merk, model, prijs, bouwjaar, soort brandstof en ga zo maar door. Dankzij de geavanceerde zoekfunctie vind je precies de bolide die voldoet aan je eisen. Handig is dat je meerdere opties kunt aanvinken en dus bijvoorbeeld kunt zoeken op verschillende merken in dezelfde prijsklasse.
Vervolgens zie je een overzicht van de auto’s die voldoen aan je zoekcriteria en bekijk je foto’s, specificaties, opties en bijzonderheden. Tevens kun je vanuit de app direct contact opnemen met de aanbieder via e-mail of telefoon. Momenteel is de AutoTrack-app alleen geoptimaliseerd voor de iPhone; er is dus geen iPad-versie. Voor de installatie is 7,7MB vereist en iOS 6.0 of hoger.





