RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

‘Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten’

Geplaatst op woensdag, 2 januari 2013 om 23:01 uur - door

Geruchten, Nieuws

‘Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten’

Analist Brian White van Topeka Capital laat weten er van overtuigd te zijn dat bij de volgende lancering van een nieuwe generatie iPhones, deze in meer verschillende kleuren en maten beschikbaar zijn. De analist laat dit weten in zijn onderzoeksrapport.

iphone mini 300x272 Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten

Onderzoeksrapport

In het rapport schrijft White dat er ’aanwijzingen zijn dat consumenten bij de volgende iPhone meer keuze krijgen’. De nieuwe iPhones zouden goed de iPod Touch achterna kunnen gaan, deze is nu ook in meerdere kleuren beschikbaar.

Over de schermgrootte laat White het volgende los:

 ’Apple heeft nog nooit meerdere schermgroottes aangeboden voor hetzelfde toestel. Wij denken dat hier met de volgende iPhone verandering in komt. Zo kan Apple de markt opsplitsen en zijn bereik vergroten’

Apple zal met de volgende iPhone, volgens White de 5S, dan ook in meerdere kleuren en formaten op de markt komen.


, , ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

2 reacties op dit bericht
    2 Trackbacks voor dit bericht
    1. ‘Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten’ | Teknonet.nl | technologie, iphone 5, ipad, android, iphone 4s, iphone apps, iphone games Says:

      [...] Lees verder op ‘Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten’ [...]

    2. ‘Nieuwe iPhones in meer kleuren en maten’ | Appleweetjes Says:

      [...] Bron: iPhoned.nl [...]

    Laat van je horen... het toneel is voor jou: