RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Miljoen iPad’s verkocht in 28 dagen

Geplaatst op maandag, 3 mei 2010 om 19:42 uur - door

Nieuws

Miljoen iPad’s verkocht in 28 dagen

Apple heeft vandaag in een persbericht bekendgemaakt dat afgelopen vrijdag de miljoenste iPad is verkocht. Apple bereikt hiermee een nieuw record, de iPhone had er 74 dagen voor nodig om de miljoenste klant te bereiken.

Al 12 miljoen iPad applicaties verkocht

ipad app store Miljoen iPad’s verkocht in 28 dagenInmiddels hebben iPad bezitters al 12 miljoen apps gedownload uit de App Store. Tevens zijn er meer dan 1,5 miljoen E-Books aangeschaft. Specifiek voor de iPad zijn er reeds 5000 ‘iPad applicaties’ ontwikkeld.

De reeds bestaande 200.000 applicaties in de App Store werken volgens Apple nagenoeg allemaal op de iPad.

‘iPad Wifi + 3G’ nu in de verkoop, eind mei volgen andere landen

Afgelopen week is Apple gestart met de verkoop van de iPad Wifi + 3G, naast de reeds geïntroduceerde iPad met Wifi. Eind van deze maand verschijnt de iPad ook in Canada, Japan, Australië, Groot-Brittannië, Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje en Zwitserland.

In Nederland zullen we nog even moeten wachten op de officiële verkoop, de releasedatum in Nederland is nog onbekend.

Lees het volledige persbericht (Apple.com)


VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 stemmen)

, ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

Laat van je horen... het toneel is voor jou: