RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Met Fart Cushion een scheetkussen op je iPhone

Geplaatst op zondag, 10 januari 2010 om 7:22 uur - door

Apps en Games, Gratis, Humor

Met Fart Cushion een scheetkussen op je iPhone

Er bestaan nutteloze applicaties in de app store, ze zijn helaas aanwezig in overvloed. Een twijfelaar is Fart Cushion, met deze applicatie heb je een scheetkussen op je iPhone en is het lachen geblazen volgens de ontwikkelaar.

Realistisch

Zoals je van een scheetkussen kan verwachten is het geluid niet realistisch, elke scheet klinkt trouwens anders. Het arealistische geluid is ook te horen uit de speakers van je iPhone, eigenlijk is de applicatie dus wel realistisch (als een scheetkussen).

Wat wel jammer is, is dat het niet 3d is. Juist bij een simpele applicatie moet je het hebben van de interface. Het is getekend en de schaduw loopt ook niet erg normaal. Wanneer je een scheet laat met je iPhone wordt er ook met een cartoon weergeven hoe dat kussen beweegt.

Timer

Een voordeel van een scheetkussen op je iPhone is, is dat je er meer mee kan. In de app zit een extra functie die je waarschijnlijk niet aantreft op een doorsnee scheetkussen. Je kan een timer laten lopen zodat de scheet afgaat zonder dat je je iPhone hoeft aan te raken!
mzl.hpaknhfd.480x480 75 Met Fart Cushion een scheetkussen op je iPhone

De applicatie kan je gratis downloaden uit de app store.

289738462 Met Fart Cushion een scheetkussen op je iPhone
Fart Cushion
Ontwikkelaar: TMSOFT
Leeftijd: 4+
Prijs: Gratis!
Download

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 stemmen)

, , ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

2 reacties op dit bericht

  1. ronald zegt:

    Typisch voorbeeld van een app die echt nutteloos is…….Heb hem heel even bekeken maar is linea directa weer van mijn iphone afgegaan.

1 Trackbacks voor dit bericht
  1. Ester van Heuven's Blog Says:

    [...] even alleen voor mezelf..  Wel jammer dat ik geen Iphone meer heb. Anders had ik er gelijk de app Fart Cushion opgezet. Of draaf ik nu door.. Categories: Geen [...]

Laat van je horen... het toneel is voor jou: