RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Lion-widgets in iOS 5 (video)

Geplaatst op woensdag, 25 mei 2011 om 22:34 uur - door

Filmpjes, Firmware, Nieuws

Lion-widgets in iOS 5 (video)

Vorige week dook er al een concept op van de Franse designer Jan-Michael Cart. Dit concept was een uitgewerkt idee van hoe hij spraakherkenning voor zich zag in iOS 5. Vandaag laat hij nogmaals van zich horen met een video waarin hij laat zien hoe widgets op dezelfde manier als in Mac OS X Lion gemaakt kunnen worden op de iPhone.

Links van het beginscherm staan de widgets, rechts de apps. Door op een knopje te drukken krijg je alle widgets te zien die er in beschikbaar zijn welke je daarna op een widgetscherm kan plaatsen. Uiteraard blijft het in iOS 3 geïntroduceerde Spotlight gewoon bestaan.

Op Cart’s site zijn nog meer video’s te vinden. Wat denk jij? Is het iOS-waardig?


, , , ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

2 reacties op dit bericht

  1. mrhypefm zegt:

    Absoluut iOs waardig! moet wel zeggen beetje android achtig :)


  2. ferry zegt:

    ik snap niet wat je aan een widget hebt als je deze niet standaard zichtbaar hebt. naar mijn idee is het linker dashboardscherm beter benut als het een directe weergave van het lockscreen is (dat je daar dus kan inrichten). Ook denk ik dat ik voor mijn batterij zou kiezen ;) al zou een widget waarbij je constant journaal24 gestreamd te zien krijgt best cool zijn! (heb toch onbeperkt internet ;) )

Laat van je horen... het toneel is voor jou: