Veel iPhone -gebruikers weten wel wat promo-codes zijn. Deze codes kan je inwisselen in iTunes voor een applicatie of een cd. De codes worden door ontwikkelaars verstrekt aan iPhone-gebruikers. Via deze codes kan je dus gratis een betaalde applicatie downloaden. Helaas krijg je een promo-code niet snel in handen, maar hier kan iPromoCode wel eens verandering in brengen.
iPromoCode kan je gratis downloaden via Cydia. Bij het openen van de applicatie krijg je meteen je eerste promo-code te zien. Helaas kan het zo zijn dat alle codes al een keer gebruikt zijn, waardoor je de applicatie dus niet kan downloaden.
Als je regelmatig de applicatie blijft openen, is de kans groot dat je wel een werkende code vindt. De ontwikkelaar voert namelijk regelmatig nieuwe codes in. Om een code in te wisselen heb je overigens wel een Amerikaans iTunes-account nodig.
iPromoCode is gratis te downloaden uit de Cydia.

1 Trackbacks voor dit bericht
- Tip: Hoe maak je Amerikaans iTunes-account aan om al die promocodes in te wisselen – iPhoned.nl Says:
Laat van je horen... het toneel is voor jou:augustus 17th, 2009 at 22:32
[...] kan je een applicatie genaamd iPromoCode in Cydia terugvinden die dagelijks blijft verrassenĀ met nieuwe [...]