RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Easter Egg in Camera+

Geplaatst op woensdag, 11 augustus 2010 om 18:59 uur - door

Apps en Games

Easter Egg in Camera+

Deze week berichtten we dat een update van Camera+ was afgewezen door Apple. Apple staat het foto’s maken met de volume-knoppen namelijk officieel niet toe. De ontwikkelaars van Camera+ trekken zich hier niets van aan, want ze hebben deze functie als Easter Egg in hun applicatie verstopt. Het is dus mogelijk om deze functie te activeren als je een trucje met Safari uitvoert.

Foto’s maken met de volume-knoppen

Om foto’s te maken met de volume-knoppen heb je Camera+ 1.2.1 nodig. Als deze applicatie op je iPhone staat, kan je de onderstaande stappen volgen om de verborgen functie te activeren.

  • Open Safari
  • Surf naar ‘camplus://enablevolumesnap’
  • Als Camera+ opent, kan je foto’s maken met de volume-knoppen

Het kan natuurlijk zo zijn dat deze functie je niet bevalt. Dit is geen punt, want je kan het weer uitschakelen ook. Hiervoor hoef je alleen maar de bovenstaande stappen te herhalen met het adres ‘camplus://disablevolumesnap’.


VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 stemmen)

, , ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

Laat van je horen... het toneel is voor jou: