RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Apple heeft eigen horloge in productie

Geplaatst op donderdag, 27 december 2012 om 12:52 uur - door

Apps en Games, Nieuws

Apple heeft eigen horloge in productie

iPhone-producent Apple wil zich verbreden, dat blijkt uit berichten afkomstig van Aziatische bronnen die melden dat Apple in samenwerking met Intel aan een eigen horloge werkt. De nieuwe gadget zou ‘Smart-watch’ moeten gaan heten.

iOS-ondersteuning

Voor een eerste gerucht zijn er 3340813785 300x190 Apple heeft eigen horloge in productieal veel gegevens bekend over de geheimzinnige Smart-watch. Het horloge zou een scherm van 1.5 inch moeten krijgen en behalve voor het aflezen van de tijd ook goed moeten zijn voor het bedienen van iOS-apparaten.

Dat de geruchten waar kunnen zijn blijkt wel uit nieuwe  iOS 6-functies, Apple doet er alles aan om Bluetooth-besturing te verbeteren. Bovendien ziet het bedrijf concurrentie als Sony en Casio al voorop lopen met de nieuwe generatie horloges.

Wanneer?

Voor iedereen die dacht dat het over een horloge ging dat ver in de toekomst te koop zou zijn: de gadget ligt in het eerste kwartaal van 2013 in de winkels.


, ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

2 reacties op dit bericht
    2 Trackbacks voor dit bericht
    1. Apple heeft eigen horloge in productie | Teknonet.nl | technologie, iphone 5, ipad, android, iphone 4s, iphone apps, iphone games Says:

      [...] Lees verder op Apple heeft eigen horloge in productie [...]

    2. Apple heeft eigen horloge in productie | Appleweetjes Says:

      [...] Bron: iPhoned.nl [...]

    Laat van je horen... het toneel is voor jou: