RSS     Nieuwtje? Tip iPhoned.nl!

Analisten: ‘Apple verkocht iPhone 4 al 1,5 miljoen keer’

Geplaatst op maandag, 28 juni 2010 om 10:10 uur - door

Nieuws

Analisten: ‘Apple verkocht iPhone 4 al 1,5 miljoen keer’

De iPhone 4 is een groot succes. Op de dag dat de voorregistratie begon, zorgde de grote hoeveelheid klanten er voor dat de servers van Apple en AT&T het erg moeilijk kregen. Een paar uur erna verklaarde Apple dat dit kwam door 600.000 reserveringen. Dit heeft het bedrijf nog nooit eerder meegemaakt. Nu lijkt het aantal verkochte iPhones al de 1,5 miljoen te hebben aangetikt.

Rekensommetje

Apple verkocht 600.000 iPhones tijdens de voorregistratie in Amerika. Op de dag van de lancering verkochten de winkels ook nog eens 100.000 iPhones in Amerika. Best Buy verkocht ook nog eens 50.000 nieuwe iPhones op die dag. In Amerika zijn dus 750.000 nieuwe iPhones verkocht.

In verschillende landen in Europa en Aziƫ ging de iPhone 4 ook in de verkoop. Analisten denken dat Apple in deze landen minstens evenveel iPhones heeft verkocht. Dit maakt het rekensommetje dus compleet: Apple heeft de iPhone 4 al 1,5 miljoen keer verkocht.

Bron: iPhone-iPod


VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 stemmen)

, , ,

Gerelateerde Apple iPhone berichten:

Laat van je horen... het toneel is voor jou: